Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: (Disabled)
mr: (असमर्थ केले)

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप
