Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Appearance
ne: रूप

en: About
ne: बारेमा
