Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Theme
nl: Thema

en: Configure
nl: Instellen

en: Roles
nl: Rollen

en: configure
nl: instellen

en: (Disabled)
nl: (Uitgeschakeld)

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Add rule
nl: Regel toevoegen

en: The configuration has been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: About
nl: Over

en: Page theme
nl: Paginathema

en: Are you sure you want to delete the rule %name?
nl: Weet u zeker dat u de regel %name wil verwijderen?
