Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Theme
oc: Tèma

en: Configure
oc: Configurar

en: Roles
oc: Ròtles

en: configure
oc: configurar

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Add rule
oc: Apondre una règla

en: About
oc: A prepaus
