Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Theme
ps: ویینه

en: Configure
ps: سازول

en: Appearance
ps: ښكاره

en: About
ps: په اړه
