Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: delete
pt: eliminar

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Theme
pt: Tema

en: Configure
pt: Configurar

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: configure
pt: configurar

en: (Disabled)
pt: (Inativo)

en: Appearance
pt: Aparência

en: Add rule
pt: Adicionar uma regra

en: The configuration has been saved.
pt: A configuração foi guardada.

en: About
pt: Sobre

en: Page theme
pt: Tema da página

en: Are you sure you want to delete the rule %name?
pt: Tem a certeza que quer apagar a regra %name?

en: Configure rule
pt: Configurar regra
