Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Theme
ro: Temă

en: Configure
ro: Configurează

en: Roles
ro: Roluri

en: configure
ro: configurează

en: Appearance
ro: Aspect

en: Add rule
ro: Adaugă o regulă

en: The configuration has been saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: About
ro: Despre
