Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Theme
ru: Тема

en: Configure
ru: Настроить

en: Roles
ru: Роли

en: configure
ru: настроить

en: (Disabled)
ru: (Отключено)

en: Appearance
ru: Оформление

en: Add rule
ru: Добавить правило

en: The configuration has been saved.
ru: Настройки сохранены.

en: About
ru: Информация

en: Page theme
ru: Тема страницы

en: List rules
ru: Список правил

en: Are you sure you want to delete the rule %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить правило %name?

en: Configure rule
ru: Настроить правило
