Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Appearance
si: පෙනුම
