Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: configure
sk: konfigurácia

en: (Disabled)
sk: (Zakázané)

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Add rule
sk: Pridať pravidlo

en: About
sk: Informácie o

en: List rules
sk: Zoznam pravidiel

en: Configure rule
sk: Nastaviť pravidlo
