Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Theme
sl: Tema

en: Configure
sl: Nastavi

en: Roles
sl: Vloge

en: configure
sl: nastavi

en: Appearance
sl: Izgled

en: Add rule
sl: Dodaj pravilo

en: About
sl: O modulu
