Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Roles
sq: Rolet

en: configure
sq: konfigurimi

en: Add rule
sq: Shto rregullën

en: About
sq: Informacione
