Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Theme
sv: Tema

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Roles
sv: Roller

en: configure
sv: konfigurera

en: Appearance
sv: Utseende

en: Add rule
sv: Lägg till regel

en: The configuration has been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Select theme
sv: Välj tema

en: About
sv: Om

en: Are you sure you want to delete the rule %name?
sv: Är du säker på att du vill ta bort regeln %name?
