Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Theme
ta: தீம்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: configure
ta: முறையமை

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: About
ta: பற்றி
