Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: About
te: గురించి
