Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Add rule
th: เพิ่มกฎ

en: Select theme
th: เลือกชุดรูปแบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ
