Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Theme
tr: Tema

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Roles
tr: Roller

en: configure
tr: yapılandır

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Add rule
tr: Kural ekle

en: The configuration has been saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Select theme
tr: Tema seç

en: About
tr: Hakkında
