Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Roles
vi: Vai trò

en: configure
vi: cấu hình

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Add rule
vi: Thêm quy tắc

en: About
vi: Giới thiệu
