Page Throbber (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Message
ar: الرسالة

en: Page
ar: الصفحة

en: Show block on specific pages
ar: أظهر الصندوق في صفحات محددة

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ar: الصفحات التي تعيد <code>TRUE</code> لكود PHP هذا (للخبراء فقط)

en: Pages or PHP code
ar: الصفحات أو كود PHP
