Page Throbber (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Message
gl: Mensaxe

en: Page
gl: Páxina

en: Show block on specific pages
gl: Amosar o bloque en páxinas específicas

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
gl: Páxinas nas que este código PHP retorne <code>TRUE</code> (só para expertos)

en: Pages or PHP code
gl: Páxinas ou código PHP
