Page Throbber (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Message
lv: Ziņojums

en: Page
lv: Lapa

en: Show block on specific pages
lv: Parādīt bloku noteiktās lapās

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods
