Page Throbber (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Message
pl: Wiadomość

en: Page
pl: Strona

en: Show block on specific pages
pl: Pokazuj blok na określonych stronach

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP
