Page Throbber (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Message
ro: Mesaj

en: Page
ro: Pagina

en: Show block on specific pages
ro: Afişează blocul pe anumite pagini

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ro: Pagini în care acest cod PHP returnează <code>TRUE</code> (numai pentru experţi)

en: Pages or PHP code
ro: Pagini sau cod PHP
