Page Throbber (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Message
uk: Повідомлення

en: Page
uk: Сторінка

en: Show block on specific pages
uk: Показувати блок на певних сторінках

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код
