Page Throbber (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Show block on specific pages
fr: Afficher le bloc sur certaines pages seulement

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fr: Pages sur lesquelles ce code PHP renvoie <code>TRUE</code> (recommandés aux experts)

en: Pages or PHP code
fr: Pages ou code PHP
