Page Throbber (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Message
my: သတင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
