Page Throbber (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Message
ca: Missatge

en: Page
ca: Pàgina

en: Show block on specific pages
ca: Mostra el bloc en pàgines específiques

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ca: Pàgines en les que aquest codi PHP retorna <code>TRUE</code> (només per experts)

en: Pages or PHP code
ca: Pàgines o codi PHP
