Page Throbber (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Message
cy: Neges

en: Page
cy: Tudalen

en: Show block on specific pages
cy: Dangos bloc ar dudalennau penodol

en: Pages or PHP code
cy: Tudalennau neu côd PHP
