Page Throbber (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Message
el: Μήνυμα

en: Page
el: Σελίδα

en: Show block on specific pages
el: Να εμφανίζεται το μπλοκ σε συγκεκριμένες σελίδες

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
el: Στις σελίδες στις οποίες ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει τιμή <code>TRUE</code> (για προγραμματιστές PHP μόνο)

en: Pages or PHP code
el: Σελίδες ή κώδικας PHP
