Page Throbber (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Message
fa: پیغام

en: Page
fa: صفحه

en: Show block on specific pages
fa: بلوک را در صفحه‌ها خاص نمایش بده

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fa: صفحه‌های که کد PHP زیر در آنها مقدار <code>TRUE</code> باز می‌گرداند. (فقط حرفه‌ای‌ها)

en: Pages or PHP code
fa: صفحه‌ها یا کد PHP
