Page Throbber (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Message
fi: Viesti

en: Page
fi: Sivu

en: Show block on specific pages
fi: Näytä lohko tietyillä sivuilla

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fi: Sivut joilla tämä PHP koodi palauttaa <code>TRUE</code> (vain asiantuntijoille)

en: Pages or PHP code
fi: Sivuja tai PHP koodia
