Page Throbber (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Message
hu: Üzenet

en: Page
hu: Oldal

en: Show block on specific pages
hu: Megjelenítés bizonyos oldalakon

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>IGAZ</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: Pages or PHP code
hu: Oldalak vagy PHP kód

en: Add another row
hu: Új sor hozzáadása
