Page Throbber (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Message
jv: Pesen

en: Page
jv: Kācā

en: Show block on specific pages
jv: Tudhuhna blok nang kaca sing ditentokna iki

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP
