Page Throbber (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Message
nl: Bericht

en: Page
nl: Pagina

en: Show block on specific pages
nl: Blok op bepaalde pagina's weergeven

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code
