Page Throbber (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Message
sv: Meddelande

en: Page
sv: Sida

en: Show block on specific pages
sv: Visa block på specifika sidor

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sv: Sidor där följande PHP-kod returnerar <code>TRUE</code> (enbart för experter).

en: Pages or PHP code
sv: Sidor eller PHP-kod
