Page Throbber (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Message
cs: Zpráva

en: Page
cs: Stránka

en: Show block on specific pages
cs: Zobrazit blok na určitých stránkách

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
cs: Stránky, kde PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (jen pro experty)

en: Pages or PHP code
cs: Stránky nebo PHP kód
