Page Throbber (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Message
da: Meddelelse

en: Page
da: Side

en: Show block on specific pages
da: Vis blok på bestemte sider

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
da: Sider hvor denne PHP-kode returnerer <code>TRUE</code> (kun for eksperter)

en: Pages or PHP code
da: Sider eller PHP-kode
