Page Throbber (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Message
eu: Mezua

en: Page
eu: Orria

en: Show block on specific pages
eu: Blokea orrialde konkretuetan erakutsi

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Pages or PHP code
eu: Orrialdeak edo PHP kodea
