Page Throbber (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Message
is: Boð

en: Page
is: Síða

en: Show block on specific pages
is: Vís blokk á serstøkum síðum

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður

en: Pages or PHP code
is: Síður ella PHP kota
