Page Throbber (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Message
he: הודעה

en: Page
he: דף

en: Show block on specific pages
he: הצגת תיבות בעמודים מסויימים

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP
