Page Throbber (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Message
hr: Poruka

en: Page
hr: Stranica

en: Show block on specific pages
hr: Prikaži blok na određenim stranicama

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hr: Stranice na kojima ovaj PHP kôd vraća <code>TRUE</code> (za napredne korisnike)

en: Pages or PHP code
hr: Stranice ili PHP kôd
