Page Throbber (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Message
km: សារ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Show block on specific pages
km: បង្ហាញ​ប្លុក​នៅ​លើ​ទំព័រ​ជាក់លាក់​

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
km: ទំព័រ​លើ​កូដ​ PHP ​នេះ​ត្រឡប់​ <code>តម្លៃ​ពិត</code> (តែ​អ្នក​ជំនាញ​ប៉ុណ្ណោះ)

en: Pages or PHP code
km: ទំព័រ​ ឬ​កូដ​ PHP
