Page Throbber (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Message
ku: پەیام

en: Page
ku: پەڕە

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP
