Page Throbber (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Message
oc: Messatge

en: Page
oc: Pagina

en: Show block on specific pages
oc: Afichar lo blòt sus d'unas paginas solament

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
oc: Paginas sus lesquelles aqueste còde PHP renvoie <code>TRUE</code> (recomandats als experts)

en: Pages or PHP code
oc: Paginas o còde PHP
