Page Throbber (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Message
be: Паведамленне

en: Page
be: Старонка

en: Show block on specific pages
be: Паказваць блок на пэўных старонках

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
be: Старонкі на які гэты PHP код вяртае <code>TRUE</code> (толькі для экспертаў)

en: Pages or PHP code
be: Старонкі або PHP код
