Page Throbber (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Message
et: Teade

en: Page
et: Lehekülg

en: Show block on specific pages
et: Ploki näitamine määratud lehtedel

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood
