Page Throbber (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Message
sk: Správa

en: Page
sk: Strana

en: Show block on specific pages
sk: Zobraziť blok na určitých stránkach

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód
