Page Throbber (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Message
tr: İleti

en: Page
tr: Sayfa

en: Show block on specific pages
tr: Bloğu belirli sayfalarda göster

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
tr: PHP kodunun <code>DOĞRU</code> döndürdüğü sayfalar (uzman kullanıcılar için)

en: Pages or PHP code
tr: Sayfalar veya PHP kodu
