Page Throbber (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Message
vi: Thông điệp

en: Page
vi: Trang

en: Show block on specific pages
vi: Trình bày block ở các trang xác định

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
vi: Các trang mà mã PHP này trả về giá trị <code>TRUE</code> (chỉ dành cho chuyên gia)

en: Pages or PHP code
vi: Các trang hoặc mã PHP
