Page Throbber (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Page
de: Seite

en: All pages except those listed
de: Alle Seiten außer den angegebenen

en: Only the listed pages
de: Nur die aufgelisteten Seiten

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
de: Seiten, für die dieser PHP-Code <code>TRUE</code> zurückliefert (nur für Experten)

en: Pages or PHP code
de: Seiten oder PHP-Code
